دسته بندی ها

لباس خواب زنانه

وضعیت:
موجود
شرایط عمده:
برای سفارشات بیش از 10 عدد به مبلغ 600 افغانی
برند:
Ricky Fishion Wear
قیمت روی جنس :
1,000 افغانی
قیمت فروش:
850
افغانی
تعداد:

20

به اشتراک بگذارید :

سایز
فیری سایز
ساخت
هند

رابطه لباس خواب و بی‌خوابی

اختلال در خواب و کم خوابی از بزرگترین مشکلات جامعه امروزی است که این کمبود باید به نوعی جبران شود. کم خوابی و خواب آلودگی در صورت عدم درمان به موقع، مشکلات فراوانی به دنبال خواهد داشت. اکثر مردم سعی می کنند کمبود خواب خود را در روزهای آخر هفته جبران کنند.

بی خوابی و اختلالات خواب دلایل متفاوتی می‌تواند داشته باشد، یکی از دلایل مهم آن رابطه لباس خواب و بی خوابی است.

لباس خواب یکی از عواملی است که به خواب راحت تر کمک می‌کند. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که با لباس روزانه خود به خواب می‌روید، توصیه میشود که در این رفتار تجدید نظر کنید.
بهتر است هنگام خواب لباسي راحت، سبك و نرم به تن كنيد زيرا پوشش زياد باعث ايجاد التهاب اعصاب لامسه پوست می‌شود و احساس آرامش به دست نمی‌آيد و خستگی برطرف نمی‌شود.

پوشیدن لباس‌های نرم و سبک به بدن شما کمک می‌کند که دمای خود را تنظیم کند تا خواب بهتری داشته باشید. بدن شما می‌تواند دمای اصلی خود را برای ذخیره‌ی انرژی پایین آورده و نتیجه دمای پایین بدن، خواب عمیق‌تر است. همچنین پوشیدن لباس سبک و نرم این فرصت را به پوست می‌دهد تا قدری نفس بکشد. مساله ای که اهمیت ویژه ای برای خانم‌ها دارد.

البته هرفردی سلیقه شخصی خود را در نوع خوابیدن دارد اما اگر با تغییرات کوچک راحت هستید و یا از اختلال خواب رنج می‌برید و فکر می‌کنید باید کار جدیدی را برای داشتن خواب بهتر امتحان کنید نوع لباسی که می‌پوشید بسیار تاثیرگذار است.

بنابراین سعی کنید از امشب قبل از خواب لباس روزانه خود را با لباسی سبک که تنگ یا زیادی بلند و پوشیده نباشد تعویض کنید. جنس این لباس هم اهمیت دارد، لباسی نرم و لطیف می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

اهمیت پوشیدن لباس خواب

برای داشتن یک خواب راحت شبانه فقط زمان خواب یا آرام بودن محیط اتاق کافی نیست. بلکه یک نکته مهم برای داشتن خواب راحت و با کیفیت، انتخاب لباس مناسب و راحت برای خوابیدن است. برای انتخاب و خرید لباس خواب زنانه، یکی از فاکتورهای مهمی که باید به آن توجه کنید، نوع پارچه است. لباس خواب ساتن یکی از پرطرفدارترین‌ و راحت‌ترین ها است ولی انواع دیگری نیز وجود دارند که می‌توانید از میان آنها انتخاب کنید.

لباس خواب ساتن

ساتن نیز یکی دیگر از پارچه هایی است که در لباس خواب زنانه به کار می‌رود. ساتن به نرمی و انعطاف پذیری ابریشم نیست. به خاطر نوع پلاستیک به کار رفته روی این پارچه، ساتن را برای تابستان مناسب نمی‌سازد ولی برای فصل زمستان مناسب هستند.

سایز:
سایز آزاد (فیری)
تکه:
ساتن
:
خانم ها و دختران
امتیاز شما
نظر شما:
  • محصولات مشابه