دسته بندی ها

سوالات متداول

حساب کاربری

سوال: آیا امکان ویرایش/ یا تغییر مشخصات کاربری/ اکونت و ایمیل من وجود دارد؟

جواب: بلی، شما می‏‌توانید مشخصات کاربری خود را ویرایش یا اصلاح کنید. برای این کار باید با وارد کردن شماره موبایل و پاسورد، وارد حساب کاربری خود شوید، سپس با کلیک روی گزینه نمایش حساب کاربری من به صفحه‏‌ای منتقل می‏‌شوید که در بخش ویرایش حساب کاربری امکان ویرایش اطلاعات وجود دارد.

سوال: چرا با وجود درخواست من برای تغییر پاسورد اکاونت ام، لینک آن برای من ایمیل نشده است؟

جواب: لطفاً ایمل‌های اسپم(spam) خود را چک کنید. به ویژه ایمیل‌های ارسال شده به حساب‏‌های کاربری gmail گاهی spam می‌شوند. توجه داشته باشید که link تغییر رمز برای شما ارسال می‏‌شود نه خود رمز.

سوال: آیا می‌‏توانم به اطلاعات خریدهای قبلی خود دسترسی داشته باشم؟

جواب: این بخش در حال حاظر در دسترس نمی باشد، در آینده این قابلیت اضافه خواهد شد. برای دسترسی به اطلاعات خریدهای قبلی، باید به اکاونت خود وارد شوید، سپس روی گزینه پیگیری سفارش کلیک کنید تا سوابق خرید شما نشان داده شود.

پرداخت

سوال: پول خرید/ سفارشم را چگونه می‏‌توانم پرداخت کنم؟

جواب: شما به صورت نقدی، بانکی، از طریق موبایل/ ام پیسه/ ام حواله/ پرداخت از طریق کارت خوان درب منزل یا اینترنتی می‏‌توانید پرداخت خود را انجام دهید و هنگام ثبت سفارش در مرحله اطلاعات پرداخت، شیوه پرداخت خود را انتخاب کنید. (درحال حاضر فقط پرداخت نقدی و پرداخت بانکی امکان پذیر می باشد در آینده نزدیک پرداخت اینترنتی و کارتی نیز به سیستم اضافه میگردد).

سوال: آیا پرداخت در محل، شرایط و محدودیت‏‌هایی دارد؟

جواب: بله، هنگامی که تعداد و مبلغ سفارش از میزان خاصی بالاتر باشد، امکان پرداخت نقدی وجود ندارد که این محدودیت در تماس تلفنی به مشتری اعلام خواهد شد.

سوال: آیا می‌‏توانم پول سفارش خود را به صورت قسطی پرداخت کنم؟

جواب: در حال حاضر چنین امکانی وجود ندارد.

ارسال خرید

سوال: سفارش خود را به چه روش‌هایی می‌توانم تحویل بگیرم؟

جواب: تحویل جنس در منزل یا در محل کار می باشد .

سوال: هزینه ارسال سفارش چگونه محاسبه می‌شود؟

جواب: در حال حاظر حداقل خرید برای ارسال رایگان، در شهر کابل سفارش50 افغانی می باشد، و برای خرید های کمتر از  500 افغانی؛ 50 افغانی هزینه حمل محاسبه می گردد.

سوال: آیا می‏‌توانم سفارش خود را در روز و ساعت معینی تحویل بگیرم؟

جواب: بله ، شما میتوانید در  هنگام ثبت سفارش در قسمت پیام کاربر ، معیین کنید چه زمانی می خواهید سفارش را در منزل تحویل بگیرید، از طریق تماس تلفنی با شما هماهنگ خواهد شد .

سوال: پس از این که سفارشم را ثبت کردم، چقدر طول می‌‏کشد که به دستم برسد؟

پاسخ: سفارشات در  شهر کابل در حداقل زمان ممکن (15-24 ساعت پس از ثبت سفارش) تحویل داده می شوند.

سوال: می‏‌توانم محصولی را که سفارش داده‌‏ام با مراجعه به فروشگاه به صورت حضوری تحویل بگیرم؟

جواب: بله ، شما میتوانید با حضور در محل فروشگاه سفارش آماده شده خود را تحویل بگیرد. حتما باید در قسمت پیام کاربر قید کنید که در محل فروشگاه میخواید سفارش را تحویل بگیرید.

یاداشت: در صورتی که پاسخ سوال خود را نیافتید میتوانید از طریق لینک تماس با ما سوال خود را مطرح کنید.