دسته بندی ها

آموزش گام به گام کیمیا با داکتر جمشید رسا

وضعیت:
موجود
شرایط عمده:
برای سفارشات بیش از 5 عدد به مبلغ 360 افغانی
برند:
انتشارات عازم
قیمت فروش:
400
افغانی
تعداد:

19

به اشتراک بگذارید :

زبان
دری
فروشنده/فروشگاه
انتشارات عازم
گرانتی
سلامت فزیکی و اصالت

آموزش گام به گام مضمون کیمیا با داکتر جمشید رسا – کیمیای عضوی و غیر عضوی در قالب 11 دی وی دی

این مجموعة آموزشی شامل تمام درسهای مضمون کیمیا از صنف هفتم الی صنف دوازدهم میشود. این مجموعه میتواند به دانش آموزانی که در مباحث مضمون کیمیا مشکل دارند کمک کند تا تمام درسهای کیمیا را به صورت اساسی و درست یاد بگیرند. از آنجایی که این مجموعه آموزشی بیشتر برای کسانی که آمادگی کانکور میگیرند طراحی شده است؛ مباحث عمومی این مضمون را به صورت بسیار خلاصه مطرح نموده است. اما به موضوعات اساسی و اصلی مضمون کیمیا به صورت بسیار دقیق و با جزئیات پرداخته شده است.

آموزش گام به گام کیمیا شامل هر دو بحث اساسی کیمیا- کیمیای عضوی و غیر عضوی میشود. درسهای این مجموعه بر اساس سرفصل های کتابهای مکتب طرح و به زبان بسیار ساده و روان بیان شده است. این مجموعه از درسها به دانش آموزان مکتب؛ کمک میکند تا در امتحانات نمره بالا بگیرند. از آنجایی که سوالات بخش کیمیا یک بخش مهم از سوالات امتحانات کانکور را تشکیل میدهد، متعلم با فراگیری ای دروس میتواند در امتحان کانکور نمره بالا گرفته و به رشته مورد نظر خود کامیاب شود.

از ویژه مهم این مجموعه ای آموزشی؛ در دسترس بودن همیشگی آن است. شاگردان و خانواده ها میتوانند با یک بار تهیه این مجموعه برای مدت های زیاد از آن استفاده کرده و دیگر نیاز ندارند برای گرفتن کورس مضمون کیمیا هزینه دوباره نمایند.

یکی از ویژه های مهم دیگر این مجموعه آموزشی، استاد و تدریس معیاری این مضمون است. داکتر جمشید رسا، یکی از استادان برجسته و مجرب در بخش آموزش مضامین ساینسی به ویژه مضمون کیمیا است. استاد رسا، برای سالهای متمادی در مراکز مهم آموزشی، مانند مرکز آموزشی المپیاد و تلویزیون معارف به تدریس مضامین ساینسی و کورسهای آمادگی کانکور پرداخته می پردازد.

به این مجموعه در قالب 11 دی وی دی توسط انتشارات عازم در کابل به نشر رسیده است. شما میتوانید این مجموعه را از فروشگاه آموسانا به صورت آنلاین خریداری نمایید.

تعداد دیسک:
11
نوع دیسک:
دی وی دی
استادان:
داکتر جمشید رسا
ISBN:
978-9936-614-83-3
سایر توضیحات:
این مجموعه درسگفتارها برای متعلمین مکتب، آمادگی کانکور و دانشجویان رشته های ساینس، جیولوژی معدن، فارمسی، زراعت، طب، ویترنری مفید و کاربردی میباشد
مناسب برای:
برای متعلمین مکتب، آمادگی کانکور، دانشجویان رشته ساینس، زارعت، فارمسی، طب، جیولوژی معدن،
امتیاز شما
نظر شما:
  • محصولات مشابه