دسته بندی ها

کتاب آمریکای زمینگیر (چگونه عظمت را به آمریکا باز گردانیم) اثر دونالد جی. ترامپ

وضعیت:
موجود
شرایط عمده:
برای سفارشات بیش از 5 عدد به مبلغ 225 افغانی
برند:
نشر ثالث
قیمت فروش:
250
افغانی
تعداد:

20

به اشتراک بگذارید :

فروشنده/فروشگاه
انتشارات عرفان
زبان
فارسی دری
گرانتی
سلامت فزیکی و اصالت

آمریکا زمینگیر (چگونه عظمت را به آمریکا باز گردانیم)

کتاب امریکای زمینگیر در حقیقت کتاب امریکا ترامپ است. امریکایی که ترامپ میخواهد.  او در این کتاب رویایی که برای آمریکا دارد را بازگو میکند. او توضیح میدهد که از نظر او امریکای، به عنوان یک ابرقدرت بلامنازعه در قرن بیستم، باید چگونه باشد. باید با جهان چگونه رفتار کند. در این کتاب به مسائل سیاست خارجی، آموزش پرورش، حمل اسلحه، محیط زیست، انرژی، وضعیت اقتصاد، وضعیت صحی، زیرساخت ها و ارزشها در آمریکا پرداخته میشود. ترامپ برخلاف سایر سیاست مداران جهان، نظرات، اندیشه ها و رویائی خود، برایش کشورش، را بدون هیچگونه لفافه بیان میکند. او در این کتاب در بارة عظمت امریکا و کارهای که باید امریکا در جهان انجام دهد، بسیار رک و پست کنده صحبت میکند.

این کتاب میتواند، به ما به عنوان کسانی که به صورت مستقیم از سیاست های امریکا، تأثیر پذیر هستیم، در شناخت بهتر این سیاست ها کمک کند. کتاب امریکا زمینگیر ما را به خوبی از سیاست ترامپ در باره جهان آگاه میسازد. این کتاب به ما کمک میکند تا افق های جهانی که امریکا تصور میکند و میخواهد جهان به آن سو حرکت کند را به وضوع ببنیم.

در بخشی از کتاب میخوانیم:

«ما در خاورمیانه به معنای واقعی کلمه میلیاردها دلار هدر داده ایم بدون اینکه در ازای آن دستاورد محسوسی داشته باشیم. تنها کسی که برایمان باقی مانده، اسرائیل است؛ متحده اصلیمان. برای بدترکردن اوضاع، طی مذاکراتی بی ارزش و هزینه بر با ایران (بهترین دوست فعلی روسیه) به توافق هسته ای رسیدیم تا به سمت صلح جهانی بیش تر حرکت کنیم، که چنین نشد. این توافق دقیقا در جهت عکس حرکت میکند. ایده عظمت آمریکا به عنوان رهبر جهان آزاد و غیرآزاد امروز از کشور ما رخت بر بسته است.

به رغم همة این چالش ها و در واقع به دلیل وجود آنها، تصمیم گرفتیم در این باره کاری کنم. نمیتوانم شرایط جاری کشور بزرگمان را ببینم و تحمل کنم. این فضاحت نشانة رهبری در مسیر نادرست است. این شرایط نیازمند کسی با عقل سلیم و تیزهوش است؛ کسی که بتواند با رهبری درست، آمریکا را به مسیر عظمت گذشته اش بازگرداند.  

نوبت چاپ:
دوم
سال چاپ:
1397
تعداد جلد:
1
نوع جلد:
شومیز
مناسب برای:
بزرگسالان
مترجم:
سمیرا محتشم و همکاران
تعداد صفحات:
204
شابک:
978-600-405-230-6
امتیاز شما
نظر شما:
  • محصولات مشابه